Natuurwandeling Avondlicht (via November Wandelmaand)

Datum:

6 november 2025

Aanvang:

15:30

Vertrekpunt:

Berkenplas

Eilander natuurgids Folkert Abma neemt je mee van de Berkenplas naar het strand en terug. We starten de tocht in het gouden uur en eindigen in de schemering.

Terwijl de natuur in het bos verstilt, luisteren we naar de zee die nooit slaapt en drinken een kop thee wanneer de zon onder gaat. Als silhouetten lopen we door de donkere duinen weer terug.

De wandeling duurt twee uur er is plaats voor 15 deelnemers.

Trek stevige wandelschoenen aan en breng een mok of beker voor thee mee.

We verzamelen bij De Berkenplas (Prins Bernhardweg 1, zie plattegrond op deze pagina).

 

De natuurwandeling Avondlicht wordt georganiseerd door November Wandelmaand en de kaartjes verkocht via Natuurmonumenten. De prijs is € 10 per persoon en € 8,50 voor leden van Natuurmonumenten.
Aanmelden kan via deze link of aan de balie van informatiecentrum Het Baken (Reeweg 9 te Schiermonnikoog)

 

 

Veelgestelde vragen over evenementen
Wat moet ik meenemen voor deze excursie?

Trek je laarzen aan en breng warme, winddichte kleding mee.

Hoe lang duurt de zeebodem-wandeling?

De zeebodem-wandeling duurt ongeveer twee uur

Wat bij slecht weer?

We kunnen wel tegen een spatje regen maar bij echt slecht weer gaat de zeebodem-wandeling niet door.

Moet ik me aanmelden?

Ja, vooraf aanmelden voor deze zeebodem-wandeling is noodzakelijk. Dit kan via de website van Natuurmonumenten of aan de balie van informatiecentrum Het Baken (Reeweg 9 te Schiermonnikoog)

Waar kan ik me aanmelden voor deze activiteit?

Aanmelden voor deze zeebodem-wandeling kan via de website van Natuurmonumenten of aan de balie van informatiecentrum Het Baken (Reeweg 9 te Schiermonnikoog)

Vertrekpunt:
Locatie van het evenement

Berkenplas

Winkelwagen
Bel ons
Scroll naar boven