Natuurwandeling Avondlicht

Evenementdatum:

25 december 2025

Evenementtijd:

14:30

Locatie van het evenement:

Berkenplas

Eilander natuurgids Folkert Abma neemt je mee van de Berkenplas naar het strand en terug. We starten de tocht als de zon al laag staat en eindigen in de schemering. Terwijl de natuur in het bos verstilt, luisteren we naar de zee die nooit slaapt en drinken een kop thee wanneer de zon onder gaat. Als silhouetten lopen we door de donkere duinen weer terug.

De wandeling duurt tweeënhalf uur er is plaats voor 15 deelnemers. Trek stevige wandelschoenen aan en breng een mok of beker voor thee mee. We verzamelen bij De fietsenstalling bij de Berkenplas (Prins Bernhardweg 1, zie plattegrond op deze pagina).

Ticketopties
Plaatsen
15Tickets over
12,00
Totale prijs: 0,00
Veelgestelde vragen over evenementen
Wat moet ik meenemen voor deze excursie?
Trek stevige wandelschoenen aan en breng een mok of beker voor thee mee.  
Hoelang duurt de natuurwandeling Avondlicht?
Deze natuurwandeling duurt tweeënhalf uur
Wat bij slecht weer?
We kunnen wel tegen een spatje regen maar bij echt slecht weer gaat de wandeling niet door. Een half uur voor aanvang krijg je dan een bericht van ons en we boeken dan je inschrijvingsgeld terug.
Moet ik me aanmelden?
Ja, voor deze wandeling is aanmelden nodig. Dat kan via het online aanmeldformulier op deze pagina.
Vertrekpunt:
Totaal aantal plaatsen:
15
Beschikbaar
15
Locatie van het evenement

Berkenplas, Schiermonnikoog

Winkelwagen
Bel ons
Scroll naar boven